Info U08 seizoen 2020-2021

TrainerAfgevaardigdenTrainingsuren
Mario Leman
Peter Dousy
Remco Denorme
Virginie Verpoucke
Lies Dousy
Marieke Denorme
– Maandag van 18 tot 19.15 uur
– Donderdag van 18 tot 19.15 uur

Nieuwsberichten

Programma van 22/02/2021 tot 07/03/2021:

Maandag 22/02/2021: training Bubbel 3 met trainer Mario van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4C.

Dinsdag 23/02/2021: training Bubbel 1 en 2 van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4B (trainer Peter) en terrein 4A (trainer Remco).

Donderdag 25/02/2021: training Bubbel 1 en 3 van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 6 (trainer Peter) en terrein 4A (trainer Mario).

Zaterdag 27/02/2021: training Bubbel 2 met trainer Remco van 10.45 uur tot 12.00 uur op terrein 4B.

Maandag 01/03/2021: training Bubbel 3 met trainer Mario van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 7.

Dinsdag 02/03/2021: training Bubbel 1 en 2 van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4B (trainer Peter) en terrein 4A (trainer Remco).

Donderdag 04/03/2021: training Bubbel 1, 2 en 3 van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4 B (trainer Peter), terrein 7 (trainer Remco) en terrein 4A (trainer Mario).

Zaterdag 06/03/2021: testcase voor Bubbel 1, 2 en 3 “Week van de jonge voetballer” van 10.00 uur tot 11.00 uur.

———————————————————————

Programma van 15/02/2021 tot 21/02/2021:

Zoals al aangekondigd kan er de komende week enkel getraind worden op ons kunstgrasveld (terrein 4). Daardoor is er deze week per bubbel slechts één trainingsmoment.

Maandag 15/02/2021: training Bubbel 3 met trainer Mario van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4A.

Dinsdag 16/02/2021: training Bubbel 2 met trainer Remco van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4A.

Woensdag 17/02/2021: training Bubbel 1 met trainer Peter van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4B.

————————————————————————

Programma van 08/02/2021 tot 14/02/2021: ALGEMENE AFGELASTING DOOR DE ONBESPEELBAARHEID VAN DE VELDEN.

Maandag 08/02/2021: training Bubbel 3 van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 5A.

Dinsdag 09/02/2021: training Bubbel 1 en 2 van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 5A (Peter) en 5B (Remco).

Donderdag 11/02/2021: training Bubbel 1 en 3 van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 5A (Peter) en 5B (Mario).

Zaterdag 13/02/2021: training Bubbel 2 van 10.45 uur tot 12.00 uur op terrein 5B.

—————————————————————————————-

Bubbeltraining.

Vanaf maandag 01/02/2021 moet er getraind worden in bubbels van maximaal 10 spelers. Onze excuses dat er terug wat variatie zit op de trainingsdagen maar het was een moeilijke oefening omdat er per bubbel een half veld moet voorzien worden.

Bubbel 1 : Brooklyn, Pepijn, Finn, Ferdinand, Juul, Seppe en Vlad + trainer Peter.

Bubbel 2 : Henri, Ilian, Jaden, Artin, Arien en Rene + trainer Remco.

Bubbel 3 : Ilyan, Emiel, Nylo, Jules, Djenko, Mats en Gust + trainer Mario.

__________________________________________________________________

Programma van 01/02/2021 tot 07/02/2021

Maandag 01/02/2021: training Bubbel 3 van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 5A.

Dinsdag 02/02/2021: training Bubbel 1 en 2 van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 5A (Peter) en 5B (Remco).

Donderdag 04/02/2021: training Bubbel 1 en 3 van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 5A (Peter) en 5B (Mario).

Zaterdag 06/02/2021: training Bubbel 2 van 10.45 uur tot 12.00 uur op terrein 5B.

___________________________________________________________________

Afgelasting !

Beste spelers en ouders,

volgend op de communicatie vanuit Voetbal Vlaanderen gisterenavond laat, delen we jullie mede dat alle geplande oefenwedstrijden en onderlinge wedstrijden van komend weekend worden afgelast.

___________________________________________________________________

Steun de jeugd en doe mee aan het tapasweekend!

(28 januari 2021)

Klik op de afbeelding hieronder voor alle info. Bestellen ten laatste op maandag 8 februari!

__________________________________________________________________________________

Schrijf nu in voor de webinar over de toekomst van de jeugd van SK Roeselare-Daisel

(26 januari 2021)

Op zondag 31 januari vindt om 10.30 uur een webinar plaats over de toekomst van de jeugd van SK Roeselare-Daisel. Je vindt er alle info in dit artikel.

Schrijf hier in voor deze webinar, waarna je per e-mail een link zult ontvangen naar de livesessie:

___________________________________________________________________

Programma van 25/01/2021 tot 31/01/2021

Belangrijke wijziging: trainer Mario volgt trainerscursus op dinsdagavond. Daarom trainen wij voortaan op maandagavond (i.p.v. op dinsdagavond).

Maandag 25/01/2021: training van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4.

Woensdag 27/01/2021 om 18.30 uur: KSC Wielsbeke – KSVR (WM Youth Cup – Gold).

Adres: Kraaienhof (terrein 2), Loverstraat 92, 8710 Wielsbeke.

Verzamelen om 18.00 uur aan de ingang van het stadion.

Selectie: Djenko, Emiel, Gust, Ilian, Ilyan, Jules, Mats en Nylo.

Donderdag 28/01/2021: training van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4.

Zaterdag 30/01/2021 om 9.30 uur: oefenwedstrijd KFC Varsenare – KSVR (2 ploegen) AFGELAST.

Zondag 31/01/2021 om 10.30 uur: livestream over toekomst SK Roeselare-Daisel.

—————————————————————-

Programma van 18/01/2021 tot 24/01/2021

Dinsdag 19/01/2021: training van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4.

Donderdag 21/01/2021: training van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4.

——————————————————————

Afgelasting training – donderdag 14 januari

Beste spelers U8,

ten gevolge de hevige sneeuwval, zullen de terreinen deze avond onbespeelbaar zijn en zijn we genoodzaakt de training van deze avond af te gelasten.

___________________________________________________________________

Programma van 11/01/2021 tot 17/01/2021

Dinsdag 12/01/2021: training van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4.

Woensdag 13/01/2021 om 18.00 uur: KSVR – KFC Mandel United (WM Youth Cup – Gold)

Selectie: Emiel Hoornaert , Ilyan Van Marcke , Jules Himpe , Gust Vanhoutte , Nylo Ferrest , Mats Delbecke , Djenko Goegebeur.

Aanwezig om 17u30 uur op terrein 4.

Donderdag 14/01/2021: training AFGELAST

Zaterdag 16/01/2021 om 10.00 uur: KSC Wielsbeke – KSVR (WM Youth Cup – Gold) AFGELAST.

——————————————————————

Zaterdag 9 januari : Wedstrijden in Dosko Beveren

Beste ouders.

bij deze geven we jullie mee, dat morgen slechts 1 ouder / begeleider per speler wordt toegelaten tijdens de wedstrijden in Dosko Beveren en mondmasker verplicht is op de volledige jeugdsite.

___________________________________________________________________

Programma van 04/01/2021 tot 10/01/2021

Dinsdag 05/01/2021: training van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4.

Donderdag 07/01/2021: AFGELAST gezien de weersomstandigheden !!!

Zaterdag 09/01/2021:

  • om 9.15 uur: Dosko Beveren – KSVR (2 provinciale ploegen)
  • om 11.00 uur: Dosko Beveren – KSVR (1 gewestelijke ploeg)

Adres: Izegemse Aardeweg 38 te 8800 Roeselare.

Verzamelen aan de ingangspoort van het stadion:

  • om 8.45 uur: Mats, Nylo, Jules H., Emiel Hoornaert, Ylian, Ilian, Djenko, René, Jaden, Gust, Artin, Ariën en Henri.
  • om 10.30 uur: Juul L., Seppe, Brooklyn, Ferdinand, Finn, Pepijn en Vlad.

————————————————————————————

Programma week 53

Dinsdag 29/12/2020 : training van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4.

—————————————————————————————-

Programma week 52

Dinsdag 22/12/2020 : training van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4.

Zondag 27/12/2020 : KSV Roeselare – SV Zulte Waregem AFGELAST

Tijdstip : 9u15 ( aanwezig om 8u45 op terrein 4 )

Selectie : Emiel Hoornaert , Ilyan Van Marcke , Jules Himpe , Gust Vanhoutte , Artin Kakaii , Mats Delbecke , Djenko Goegebeur.

Trainer : Mario

—————————————————————————————

Programma week 51

Dinsdag 15/12/2020: training van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4.

Donderdag 17/12/2020: training van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4.

Het is voldoende om vijf minuten vóór aanvang van de training aanwezig te zijn.

—————————————————————————————-

Programma Week 50

Dinsdag 08/12/2020: training van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4.

Donderdag 10/12/2020: training van 18.00 uur tot 19.15 uur op terrein 4.

Het is voldoende om 5 minuten vóór het begin van de training aanwezig te zijn. Zo vermijden we om koud te krijgen.

Zaterdag 12/12/2020: oefenwedstrijd (één ploeg) om 9.00 uur op Schiervelde tegen U9C van KVK Westhoek.

Selectie: Mats, Nylo, Djenko, Jules H, Emiel Ho, Emiel Hu en Ilyan V

We verzamelen om 8.30 uur op terrein 4.

___________________________________________________________________

Fotoreeks Sintjesdag

(5 december 2020, met dank aan fotograaf Francky Dryepondt)

___________________________________________________________________

Afgelasting Training :

( 3 december 2020 )

De training van deze avond donderdag 3 december wordt afgelast. Dit ten gevolge de weersomstandigheden ( constante regenval, strakke wind met gevoelstemperatuur amper 1°C ).

Bij enkele ouders wordt hierover soms nogal wat onbegrip getoond. We willen nogmaals benadrukken, dat wij trainingen niet afgelasten voor ons plezier!

We doen dit enkel in het belang van de kinderen en onze trainers, die we niet willen blootstellen aan onnodige risico’s ter oplopen van een verkoudheid, die in de huidige coronapandemie makkelijk leidt tot een paniekreactie en de kinderen in vele gevallen zelfs niet naar school mogen. Geen enkele andere reden hoeft hier gezocht te worden!

We zien alvast af van de normale winterstop en zullen waar mogelijk de komende weken verder trainen, om zo hopelijk de kinderen zoveel als mogelijk hun voetbalmomenten te kunnen aanbieden.

Alvast dank voor jullie begrip en hopend dat we ons tov bepaalde ouders niet telkens moeten verantwoorden bij het nemen van beslissingen.

Met sportieve groeten,

De coördinatie.

___________________________________________________________________

Welkom

(12 november 2020)

Hier komt alle nieuws over de U08. In de rechterkolom vind je een aantal algemene berichten, in deze linkerkolom het ploegnieuws voor de U08.

___________________________________________________________________

Algemeen